Sık Sorulan Sorular

Balık Avı Turu Hakkında

Siz değerli müşterilerimize balık avı turları hakkında sık sorulan soruları aktaracağız. Böylelikle aklınıza ne takılırsa cevaplarına kolayca ulaşabileceksiniz.

Balık Avı Turlarında Hangi Tür Balık Yakalayacağım ?
İsteğinize bağlı olarak dip ve pelajik balık türleri: Akya (Amberjack), Sinarit (Dentex Dentex), Trança, Fangri (Dentex gibbosus)(red snapper), Lahos (Grouper), (Pagrus caeruleostictus), Yazılı Orkinos(tuna), Patlakgöz Mercan (Euthynnus alletteratus), Gelincik (Dentex macrophthalmus), Kalamar(reef squid), Dev kalamar (Giandsquid)
Sezona ve Meraya göre kullanacağımız balık avı türleri nelerdir ?
Tai rubber, Slow jigging, Jigging, Spin, Light jigging, Livebait fishing(canlı balık ile balık avı), Deep Drop(derin su avcılığı), Baitfishing(yemli balık avı)
Balık Avı Turunda Yanımda Ne Getirmeliyim ?
Balık avı turları gerçekleştiren tekneler farklı özellikler göstermektedir. Bazılarında balık avında kullanabileceğiniz her turlu olta malzemesi, yem ve takımlar mevcut iken bazılarında ise bütün malzemeleri sadece tura katılanlar getirmektedir. Hava koşullarına göre güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, yağmurluk. Atıştırmalık yiyecekler, su ve tercih ettiğiniz içecekler (yemek servisi tura dahil değilse) Sağlık sorunlarınız nedeniyle kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar var ise mutlaka yanınıza alınız.
Balık Avı Turu Fiyatlarınız Ne Kadardır ?
Balık avı turu fiyatları için kesin bir rakam vermek mümkün değildir. Tur saatleri, teknelerin özellikleri, sundukları ek hizmetler, kişi sayısı, lokasyon ve ulaşım, sezon tercihi, av tarzı ve hedef balıklar gibi bazı faktörler çerçevesinde turların ücretleri belirlenir.
Denizden Ne Kadar Uzağa Gidilmektedir ?
Sezona ve av veren balık türüne bağlı olarak yaklaşık 10 mil ve daha uzun yolculuklarda 80 mil seyahat ediyoruz.
Balık Avı Turuna Katılmak için Ne Kadar Erken Gelinmeli ?
Tur saatinden 1 saat önce hazır olmanızı, kalkıştan en az 20 dakika önce tekne kalkış noktasında bulunmanızı rica etmekteyiz.

Favori Balık Avı Turunuz Nedir ?

Balık Avı Turlarımız için Müşterilerimiz Neler Dedi ?

Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

En Son Haberler

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci mi Arıyorsunuz ?

Çalışma Saayleri : 24 Saat
© 2023 Balık Avı Turları. All Rights Reserved.