Orfoz Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Orfoz Avı

Tertemiz teknemizde oturma koltuklarınızda oturarak balık tutma keyfini en güzel şekilde yaşayacaksınız.

Orfoz Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Orfoz Avı

Balık Avı Turları kapsamında mevsimine göre İstanbul Maltepe bölgesinden çıkışlı; çinekop, lüfer, istavrit, izmarit, mezgit turlarımızın yanında, yüzme, gezi, evlilik teklifi, doğum günü turları, film çekimi için turlar düzenlemekteyiz.

Terapi Olarak 11 metrelik teknemizle 12 kişilik balık avı turlarımız tüm sene boyunca yapılmaktadır. Mevsimine göre çinekop, istavrit, izmarit, mezgit gibi balıkların avları yapılmaktadır.

Ayrıca farklı boy ve özelliklerdeki yatlarımızla doğum günü, evlilik yıldönümü, mehtap turu, evlilik teklifi organizasyonu turları düzenlemekteyiz.

Profesyonel olarak ekiplerimizin sizler için düzenlediği haftaiçi ve haftasonu balık avı turlarından faydalanmak adına hemen iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmalısınız. Unutamayacağınız bir çinekop avı yaşamak Terapi olarak firmamız nezdinde en iyisi olacaktır.

Orfoz Avı Nasıl Yapılır?

Levreğin uzaktan akrabası olan ve Hani türünde yer alan orfoz balığı özellikleri itibariyle gözde balık türlerinden biridir. Farklı türleri bulunan orfoz balığı Akdeniz’de ve Ege Denizi’nin güney kıyılarında bulunur. Soyu tükenmekte olduğundan Türkiye kıyılarında orfoz yasağı uygulanır.

70 cm’den 1.5 metreye kadar değişen boylarda olabilen orfoz avı sınırlandırılmış balıklar arasında yer alır. Etobur olan ve yaşadığı bölgelerde besin zincirinin tepesinde bulunan orfoz, zıpkınlarla bilinçsiz avlanma nedeniyle ciddi popülasyon kaybına uğramıştır.

 

Orfoz Avı Turları İçin İlgili Alanlara Hizmet Veriyoruz.!
Orfoz Avı, Beykoz Orfoz Avı, Adalar Orfoz Avı, Küçükyalı Orfoz Avı, Haliç Orfoz Avı, Sarıyer Orfoz Avı, Pendik Orfoz Avı, Umuryeri Orfoz Avı, Maltepe Orfoz Avı, Üsküdar Orfoz Avı, Orfoz Turu, Balık Turu, Balık Avı Turu, Boğazda Balık Avı Turu, Balık Tutma Turu, Balıkçılık
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

En Son Haberler

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci mi Arıyorsunuz ?

Çalışma Saayleri : 24 Saat
© 2023 Balık Avı Turları. All Rights Reserved.