Mercan Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Mercan Avı

Tertemiz teknemizde oturma koltuklarınızda oturarak balık tutma keyfini en güzel şekilde yaşayacaksınız.

Mercan Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Mercan Avı

Balık Avı Turları kapsamında mevsimine göre İstanbul Maltepe bölgesinden çıkışlı; çinekop, lüfer, istavrit, izmarit, mezgit turlarımızın yanında, yüzme, gezi, evlilik teklifi, doğum günü turları, film çekimi için turlar düzenlemekteyiz.

Terapi Olarak 11 metrelik teknemizle 12 kişilik balık avı turlarımız tüm sene boyunca yapılmaktadır. Mevsimine göre çinekop, istavrit, izmarit, mezgit gibi balıkların avları yapılmaktadır.

Ayrıca farklı boy ve özelliklerdeki yatlarımızla doğum günü, evlilik yıldönümü, mehtap turu, evlilik teklifi organizasyonu turları düzenlemekteyiz.

Profesyonel olarak ekiplerimizin sizler için düzenlediği haftaiçi ve haftasonu balık avı turlarından faydalanmak adına hemen iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmalısınız. Unutamayacağınız bir çinekop avı yaşamak Terapi olarak firmamız nezdinde en iyisi olacaktır.

Mercan Avı Nasıl Yapılır?

Mercan ayında kullanılan başlıca yemler, kalamar, sübye, çağanoz, karides (tercihen çalı karidesi), sülinez, midye, sardalya, hamsi, deniz hıyarı ve akyemlerdir (istavrit, iskatarya, izmarit gibi balıkların yaprak halinde kesilmiş parçaları).

Mercan balığı ne ile tutulur?
Mercan nasıl yakalanır, tekneden veya kıyıdan mercan nasıl yakalanır ?

Didikleyici özellikleri olmadığı için yeme tek vuruş yaparak direk oltaya yakalanırlar, karides, sülünez, boru kurdu, ahtapot, tavuk göğsü, madya, sardalye, sübye, kalamar, kolyoz, uskumru sürekli kullanabileceğimiz yemlerdir.

Mercan Avı Turları İçin İlgili Alanlara Hizmet Veriyoruz.!
Mercan Avı, Beykoz Mercan Avı, Adalar Mercan Avı, Küçükyalı Mercan Avı, Haliç Mercan Avı, Sarıyer Mercan Avı, Pendik Mercan Avı, Umuryeri Mercan Avı, Maltepe Mercan Avı, Üsküdar Mercan Avı, Mercan Turu, Balık Turu, Balık Avı Turu, Boğazda Balık Avı Turu, Balık Tutma Turu, Balıkçılık
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

En Son Haberler

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci mi Arıyorsunuz ?

Çalışma Saayleri : 24 Saat
© 2023 Balık Avı Turları. All Rights Reserved.