Kofana Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Kofana Avı

Tertemiz teknemizde oturma koltuklarınızda oturarak balık tutma keyfini en güzel şekilde yaşayacaksınız.

Kofana Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Kofana Avı

Balık Avı Turları kapsamında mevsimine göre İstanbul Maltepe bölgesinden çıkışlı; çinekop, lüfer, istavrit, izmarit, mezgit turlarımızın yanında, yüzme, gezi, evlilik teklifi, doğum günü turları, film çekimi için turlar düzenlemekteyiz.

Terapi Olarak 11 metrelik teknemizle 12 kişilik balık avı turlarımız tüm sene boyunca yapılmaktadır. Mevsimine göre çinekop, istavrit, izmarit, mezgit gibi balıkların avları yapılmaktadır.

Ayrıca farklı boy ve özelliklerdeki yatlarımızla doğum günü, evlilik yıldönümü, mehtap turu, evlilik teklifi organizasyonu turları düzenlemekteyiz.

Profesyonel olarak ekiplerimizin sizler için düzenlediği haftaiçi ve haftasonu balık avı turlarından faydalanmak adına hemen iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmalısınız. Unutamayacağınız bir çinekop avı yaşamak Terapi olarak firmamız nezdinde en iyisi olacaktır.

Kofana balığı, son yıllarda ülkemizde nadir olarak görülen, soyu tükenme noktasına gelen bir balıktır. Kofana balığı ayrı bir tür olmayıp lüfer balığı büyüğüne verilen isimdir. 35-50 cm büyüklüğünde lüfer balığı kofana olarak adlandırılır.

Çok küçük boyutlarda lüfer balığının henüz büyümeden ve yumurta bırakmadan avlanması sonucu denizlerimizdeki lüfer sayısı çok azalmıştır. Diğer balık türlerinin aşırı avlanması sonucunda yeterli besin bulamayan lüfer, kofana boyutlarına ulaşamadan avlanmakta veya göç etmektedir.

Kofana Avı Turları İçin İlgili Alanlara Hizmet Veriyoruz.!
Kofana Avı, Beykoz Kofana Avı, Adalar Kofana Avı, Küçükyalı Kofana Avı, Haliç Kofana Avı, Sarıyer Kofana Avı, Pendik Kofana Avı, Umuryeri Kofana Avı, Maltepe Kofana Avı, Üsküdar Kofana Avı, Kofana Turu, Balık Turu, Balık Avı Turu, Boğazda Balık Avı Turu, Balık Tutma Turu, Balıkçılık
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

En Son Haberler

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci mi Arıyorsunuz ?

Çalışma Saayleri : 24 Saat
© 2023 Balık Avı Turları. All Rights Reserved.