Karagöz Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Karagöz Avı

Tertemiz teknemizde oturma koltuklarınızda oturarak balık tutma keyfini en güzel şekilde yaşayacaksınız.

Karagöz Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Karagöz Avı

Balık Avı Turları kapsamında mevsimine göre İstanbul Maltepe bölgesinden çıkışlı; çinekop, lüfer, istavrit, izmarit, mezgit turlarımızın yanında, yüzme, gezi, evlilik teklifi, doğum günü turları, film çekimi için turlar düzenlemekteyiz.

Terapi Olarak 11 metrelik teknemizle 12 kişilik balık avı turlarımız tüm sene boyunca yapılmaktadır. Mevsimine göre çinekop, istavrit, izmarit, mezgit gibi balıkların avları yapılmaktadır.

Ayrıca farklı boy ve özelliklerdeki yatlarımızla doğum günü, evlilik yıldönümü, mehtap turu, evlilik teklifi organizasyonu turları düzenlemekteyiz.

Profesyonel olarak ekiplerimizin sizler için düzenlediği haftaiçi ve haftasonu balık avı turlarından faydalanmak adına hemen iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmalısınız. Unutamayacağınız bir çinekop avı yaşamak Terapi olarak firmamız nezdinde en iyisi olacaktır.

Karagöz Avı Nasıl Yapılır?

Karagöz Balığı, fiziki yapı olarak vücudu gümüş gri renkli ve iri pullar ile örtülüdür. Yan hat üzerinde 51-61 adet pul bulunur. Vücut uzunluğuna oranla sırtı yüksek bir türdür.

Karagöz Balığı’nın en belirgin özelliği; başın gerisinde ve kuyruk sapında yukarıdan aşağıya doğru inen siyah banttır. Sırt, anüs ve kuyruk yüzgecinin kenarları siyah renktedir. Her iki çenede de 8 adet keskin diş ve bunların arkasında çok sayıda molar diş mevcuttur. Omnivor bir türdür.

 

Karagöz Avı Turları İçin İlgili Alanlara Hizmet Veriyoruz.!
Karagöz Avı, Beykoz Karagöz Avı, Adalar Karagöz Avı, Küçükyalı Karagöz Avı, Haliç Karagöz Avı, Sarıyer Karagöz Avı, Pendik Karagöz Avı, Umuryeri Karagöz Avı, Maltepe Karagöz Avı, Üsküdar Karagöz Avı, Karagöz Turu, Balık Turu, Balık Avı Turu, Boğazda Balık Avı Turu, Balık Tutma Turu, Balıkçılık
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

En Son Haberler

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci mi Arıyorsunuz ?

Çalışma Saayleri : 24 Saat
© 2023 Balık Avı Turları. All Rights Reserved.