Çinekop Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Çinekop Avı

Tertemiz teknemizde oturma koltuklarınızda oturarak balık tutma keyfini en güzel şekilde yaşayacaksınız.

Çinekop Balık Avı Turu

İstanbul Bölgesinde Çinekop Avı

Balık Avı Turları kapsamında mevsimine göre İstanbul Maltepe bölgesinden çıkışlı; çinekop, lüfer, istavrit, izmarit, mezgit turlarımızın yanında, yüzme, gezi, evlilik teklifi, doğum günü turları, film çekimi için turlar düzenlemekteyiz.

Terapi Olarak 11 metrelik teknemizle 12 kişilik balık avı turlarımız tüm sene boyunca yapılmaktadır. Mevsimine göre çinekop, istavrit, izmarit, mezgit gibi balıkların avları yapılmaktadır.

Ayrıca farklı boy ve özelliklerdeki yatlarımızla doğum günü, evlilik yıldönümü, mehtap turu, evlilik teklifi organizasyonu turları düzenlemekteyiz.

Profesyonel olarak ekiplerimizin sizler için düzenlediği haftaiçi ve haftasonu balık avı turlarından faydalanmak adına hemen iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmalısınız. Unutamayacağınız bir çinekop avı yaşamak Terapi olarak firmamız nezdinde en iyisi olacaktır.

Çinekop Avı Nasıl Yapılır?

Lüfer familyasından olan çinekop balığının bir çok avlanmak şekli mevcuttur. Sarımsak zoka ile şakşak, Asansör takımı ile yemli, Atçek kaşık ve rapala ve uzun olta ile gibi avlanma şekilleri mevcttur.

Sezonun ilk başladığı eylül aylarında tekneden beykoz kalkışlı olarak 3. köprü taraflarında av yapmaktayız. Ekim aylarının sonlarına doğru bebek, arnavutköy, haliç ve sonrasında adalar mevkinde avlanmaktayız. Eylül, ekim aylarında 25 metre Kasım Aylarında 22 metre Aralık ayında 20 metre ve Ocak aylarında adalar mevkinde 32 metrelere kadar av yapılır.

Çinekop Avı Turları İçin İlgili Alanlara Hizmet Veriyoruz.!
Çinekop Avı, Beykoz Çinekop Avı, Adalar Çinekop Avı, Küçükyalı Çinekop Avı, Haliç Çinekop Avı, Sarıyer Çinekop Avı, Pendik Çinekop Avı, Umuryeri Çinekop Avı, Maltepe Çinekop Avı, Üsküdar Çinekop Avı, Çinekop Turu, Balık Turu, Balık Avı Turu, Boğazda Balık Avı Turu, Balık Tutma Turu, Balıkçılık
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

En Son Haberler

Herhangi bir yardım lazım mı? Veya Temsilci mi Arıyorsunuz ?

Çalışma Saayleri : 24 Saat
© 2023 Balık Avı Turları. All Rights Reserved.